Příchod nové Duše do života 1

3.2.2017 - Kategorie: Články pro časopis Fenix a příznaky transformace
autor: Administrator, přečteno: 1403x

Příchod nové Duše do života 1

Posledních pár let se často stává, že na sezení se mnou, si rodiče přivede jejich budoucí dítě. Je to velké požehnání, protože máme možnost urovnat karmu a tím tento vztah prožít na jiné, kvalitní úrovni v radosti a poznání toho, kdo k nám přichází. Jeden z nejkrásnějších příběhů, který jsem měla možnost prožít s rodiči, Vám povím.

Přišla krásná žena středního věku. Trápilo ji, že ještě nemá muže a ráda by už změnila svůj život. Během krátké doby od sezení, poznala pár mužů a jeden byl podle ní ten pravý. Prožívali hezká setkání a sbližování. Krátce na to paní otěhotněla a dostala velmi silný strach, že to nezvládne a uvažovala i o potratu. Přijeli ke mně oba dva. Chtěli si promluvit a poradit se. Nikdy na ten den nezapomenu.

Ve dveřích se objevil muž, kterého jsem viděla ve francouzské uniformě a vedle něho svítila velmi intenzivně Duše. Úplně hřála a já se začala hodně smát. Bylo mi jasné, že se není na čem domlouvat. Toto dítě se prostě narodit má. Muži jsem řekla, že miminko bude chlapec a že se znají z války. Byl to jeho nejlepší kamarád, o kterého přišel při výbuchu z děla. Pán začal plakat a nebyl schopen víc dělat. Odešel do auta a čekal na svou paní. My jsme mezi tím hledali příčiny jejího panického strachu, že neuživí dítě a že to nezvládne. Hned se objevil příběh z francouzské války. Paní měla 4 děti, na které byla sama. Těžko vše zvládala, navíc každodenní strach o život byl vysilující. Její muž, současný partner, byl ve válce a neměli na sebe kontakt.

Další vhled byl, jak na poli mezi mrtvými, sedí její manžel a v náručí mu umírá jeho kamarád. Bylo to smutné. Po každovečerním povídání si k sobě oba muži našli vztah. Duše, které prožijí extrémní situaci, jako je třeba válka a každý jejich den může být ten poslední, si k sobě najdou velmi hluboké pouto. Z důvodu upřímnosti a pravdy, ve které se vzájemně otevírají. Její manžel měl svého přítele velmi rád a dohodli se, že po válce ho pozve k sobě domů, aby ho i jeho paní mohla poznat. Bohužel osud byl jiný. Když se muž vrátil z války domů, často večer při svíčkách vyprávěl své ženě o příteli.Tak to trvalo po celou dobu, až jednoho dne paní řekla:,,Ten tvůj přítel musel být skvělý muž, ráda bych ho poznala.‘‘ A tím, aniž by to tušili, došlo ke spojení přání všech. Na rovinách Duše všichni tři toužili být spolu. Tak se stalo a tento život mají možnost si opravdu prožít, užít a naplnit své touhy. Těhotenství bylo klidné, příjemné a potom přišel na svět chlapec, kterému chtěli dát jméno Filip nebo Vilém. Proč asi? Zvítězil Vilém a malinký je na světě, jen neslyší na jedno ouško. Ani se nedivím po tom výbuchu.

Jsme v době, kdy existují technologie, které umí sluch navrátit. Děkuji za to. Tatínkovi jsem řekla, že ten malý nebude jen syn, ale spíše jeho kamarád. Tady v tomto případě nebude Vilém za maminčinou sukní, ale už od mala by ho měl otec vést cestou muže. Brát do lesů, jezdit na koni a co nejdříve mu pořídit skautskou kudličku. Pro maminku je vše nové, teprve poznává děťátko a vytváří si krásné pouto. Učí se citům a něze beze strachu, že to nezvládne. Pro tatínka je kamarád, zná ho a tak se raduje a těší na společný život. Potěšilo mě, když mi malého přinesli ukázat, byla jsem dojatá. Klidné usměvavé miminko, rodiče šťastní, vědomi si společného příběhu a hluboké vděčnosti, že je snimi. Je krásné se dívat na rodiče, kteří své dítě milují a s láskou pečují o novou Dušičku, která tolik potřebuje jejich podporu.

zpět