Práce media-vzkazy

3.2.2017 - Kategorie: Články pro časopis Fenix a příznaky transformace
autor: Administrator, přečteno: 1246x

Práce media- vzkazy

Já osobně předávám dva druhy zpráv. Jedny jsou na přání klienta většinou jde o spojení s Duší zemřelého člověka nebo vidím Duši budoucího dítěte, které se má narodit. Toto spojení není náhodné ale jasně dané. Mohu i předat zprávy od zvířat, které žijí nebo již nejsou se svými páničky. Druhý způsob jsou vzkazy, nebo-li informace z druhé strany, které mohou přijít kdykoliv, nečekaně a spontálně. Jsou to okamžiky, které neřídím, jen vykonám, nebo předám, co právě přichází.

S jedním spontálním příběhem Vás seznámím.

V létě jsme s partou kamarádek vyrazily k moři. Bylo krásné si užít týden jen tak koupáním. Bohužel to velmi rychle uteklo a nastal čas odjezdu. Sešly jsme se a čekaly na autobus, který měl přijet za pár hodin. Stála jsem v tichu a poslouchala přílivové vlny, jak se tříští o kameny. Najednou mě to začalo táhnout do moře. Oblečená v šatech jsem pomalu vstupovala do vln a nic neřešila. Za okamžik přišla moje kamarádka, také v úplném tichu beze slov a po chvilce začala zpívat. Já ji podala ruce a vytvořily jsme takovou bránu. Aniž by jsme někoho žádali nebo dali pokyn,  přicházely za námi další a další a já cítila onu známou sílu okolo mě a věděla jsem, že nastává vzácný okamžik. Stojíme a já každému, kdo prochází předávám vzkazy. Na tom by až tak nebylo nic divného , kdyby k nám nepřišla úplně cizí dívka okolo 16 let. Dívala se mi do očí a já nic nevnímala. Žádný vzkaz, jen jsem stále slyšela:,,Nemá své jméno, ona nemá své jméno“. Tak jsem ji to několikrát zopakovala. Stále jsme se dívaly do očí a já okolo ní viděla neuvěřitelné barvy, všechny se překrásně spirálovitě točily a najednou mi přišlo,,Její jméno je tančící" Vůbec jsem tomu nerozuměla a stále jsem ji jen opakovala slova a ona najednou vykřikla:,,Já jsem tančící Země.“ Oběma nám vyhrkly slzy, byla šťastná a dojatá. Já jen viděla obraz jejího života, kde ji otec při narození vyzvedl a šťastný z narození dcery řekl:„Teď cítím, že život je pro mě tanec, moje dcera se bude jmenovat ,,Tančící Země“. Po skončení celého rituálu jsem za ni šla a požádala ji, aby mi to vysvětlila. Řekla mi, že je již několik let členem indiánské skupiny a ona jediná neměla své jméno. Přátelé ve snaze ji pomoci, ji stále nabízeli různá jména, ale ona vše odmítala s tím, že její jméno k ní přijde zvláštním způsobem a bude jenom její. Tak se také stalo. Bylo to její skutečné jméno ze života, kde se narodila indiánským rodičům.

Jedeme do ciziny, setkáme se s cizí českou dívku, která jen projíždí okolo s matkou. Náhodou se jdou koupat, na pláž, aby potom pokračovali dál, přijde do našeho kruhu, přijme jméno na které roky čeká a zase jede dál. Od té doby jsem ji nikdy neviděla. A tak to mělo být.

Někdy mi při čtení v knize života přicházejí pradávná jména. Má to svůj důvod i význam.

Pamatuji si, že jsem jednou četla těhotné české ženě životy spojené s miminkem, které k ní přicházelo a jedna z informací bylo i to, že se její dětátko kdysi jmenovalo,, Přívan nového větru,,Jméno ze života v kmeni. Paní byla velmi překvapená, protože v tomto životě měla za muže Afričana a toužili dát jméno dítěti takové, které v překladu znamená „nový“. Také tato Duše jí vždy do života přinesla velké změny, cesty, nové začátky, nový postoj k životu. Oba jsou poutníci a cestovatelé, tak bylo a zřejmě bude i teď. Po narození miminka paní chce opět odcestovat do země, kde je život více spojen s přírodou a svobodou.

 Vzkazy přijaté přítomným okamžikem jsou velmi silné, plné dojetí, protože nepřicházejí náhodou ale na pomoc člověku. V ten okamžik já i člověk, který to přijímá prožívá stav hlubokého láskyplného naplnění i když jde o zprávy smutné ale jeho Duše je na pravdu připravená, takže zpráva je velkou úlevou a pomocí.

 

zpět