Víla

28.7.2017 - Kategorie: Články pro časopis Fenix a příznaky transformace
autor: Administrator, přečteno: 1913x

Světýkla rodící se na náš svět v podobě dětí miluji již  z toho důvodu, že jsou ve velké většině velmi veselé a hravé. Často mě tahají za ruce a ukazují mnoho věcí i své příběhy a dávné životy. Přivádějí  si sama své budoucí rodiče a dělají vše, co mohou,  aby byla slyšena dřívě,  než  se narodí. Je skoro zázračné sedět se ženou, okolo které poskakuje holčička a snaží se ji říci, že je tady. Někdy tomu ženy nemohou uvěřit a mají mnoho důvodů, proč se to nemůže stát, aby právě toto dětátko přišlo na svět. Vždy se tomu usměji a nechám je vyříkat své argumenty, ale vím, že se tak  stejně stane a všechny důvody se rozplynou v podobě  Daru  takové intenzity radosti, že už si ani nevzpomenou, co mi říkaly  naposled při setkání.

Když přišla paní na sezení kvůli zdraví svého syna, stále se  dotýkala mé ruky a odváděla pozornost Duše malé holčičky. Dělala vše, aby na sebe upozornila. Paní jsem řekla, že do jejího života ještě vstoupí miminko a ona byla velmi ráda a opravdu si i holčičku přála,  protože měla již dva syny. Problém byl v tom, že neměla partnera. Řekla jsem ji, že partner přijde, až vstoupí do nové práce. Po několika týdnech paní dostala nabídku práce ve firmě s vajíčky.  Volala mi,  jestli ji má vzít.? Že přeci ve slepičárně, nemůže být žádny muž pro ni.

Práci vzala a muž tam na ni také čekal. Po určité době známosti a společného bydlení  přišla znovu, jestli jsem tu holčičku viděla opravdu, že by si oba miminko přáli, ale partner je prý neplodný a je mu 45 let.
Řekla jsem ji, že je stále Dušička s ní a popsala i  charakter a vyzařování. Sama jsem byla s rozumem v koncích, jak to vše může dopadnout? Její častá otázka také byla, kdy to miminko bude. A mě stále přicházelo ,,teď ,, to jsem už opravdu byla na rozpacích, jak se asi vše poskládá, uskuteční?
Uteklo pár dní snad ani ne měsíc a paní opět volala, že je těhotná a  je to zázrak,  kterému  nemohou uvěřit. Byli šťastni, ale stále se zabývali myšlenkou, aby to byla holčička - ta jejich malá víla - jak ji chtěli říkat.

Už měli připravené i jméno a často se mě ptali,  jestli se nemohu mýlit.  Řekla jsem, že mohu,  ale věřím v to, co vidím a to je prostě holčička.
Po 4 měsících čekání a netrpělivé touhy znát pohlaví, jim bylo na ultrazvuku řečeno, že budou mít holčičku. Konečně se dočkali, naplnil se jim sen.

Není to tak, že u všech žen vidím děti, protože to tak není potřebné, ale vidím ty děti, které se samy  hlásí a samy projevují zájem o setkání. Duše dětí si  nevolám, nemám důvod. Pokud je to informace potřebná, projeví se sama o to s větší radostí a dojetím. Mnoho žen má problém s početím, kvůli dávným rituálům a kletbám uvaleným na jejich ,, Lůno,, Je smutné, že my ženy jsme samy sobě nejvíce ubližovaly magií a zneužívaly svoji sílu a moc. Závist je energie, která nabírá v dnešní době na intenzitě, ale zkusme jí projít a očistit, aby naše magické schopnosti sílily  cestou tvořivých schopností, léčení a pomoci. S čistými záměry ve službách Lásky.

zpět