Aura-Soma

Aura-Somu můžete v plné kráse vidět v centru,
kde pracuji,Turnov Palackého 185

Aura-Somu vytvořila před 20 lety anglická lékárnice Vicky Walová. Na základě intuitivního vnímání vytvořila systém barev, určeného k sebepoznání a léčení. Flakony EQULIBRIUM tvoří základ a v součastné době jich je 115. Jsou tvořeny dvěma barevnými částmi - olejem v horní a vodou v dolní části. Obshují energie ve formě esenciálních olejů a extraktů z rostlin, energie minerálů, drahokamů, barev a světla v poměru 1:1. Emulze vzniklá protřepánímm obou částí,se nanáší přímo na tělo. Jedná se o unikátní metodu, která je syntézou působení drahých kamenů, minerálů, energií rostlin a barevné terpie. Pracuje s příčinami a souvislostmi, které se projevují v rovině našich emocí, vlastností, chování či na našem těle. Nejrůznější nerovnováhy, se mohou projevovat například tak, že se snadno rozčílíme nebo se necháme lehce vyvést z míry. Nebo si naopak neumíme o nic říci, máme velké množství zábran a považujeme všechny lidi okolo sebe za mnohem přednější. V Aura-Somě obvykle používáme výběr 4 lahviček, z nichž každá má na své pozici určitý význam. K výběru je potřeba mít dostatek času a klidu, abychom se mohli uvolnit a opravdu vnímat energii, kterými  lahvičky komunikují. Nejde o barvy, které se nám mají líbit, ale o barvy, které nás při výběru volají-oslovují. Jen jedna je potom terapeutická.

 

Pomeandery - Posvátné páry

Pomeandery v Aura-Somě jsou znovuobjevené mystické páry. Jako takové byli vytvořeny pomocí starého kabalistického učení. Kromě toho je v každém pomeanderu obsaženo vždy (7+7) tedy 49 bylin, které souvisejí s barvami, sedmi hlavních čaker. Sedm bylin, přímo souvisí s barvou určitého pomeanderu. V bílém je obsaženo všech 7 bylin, ve vyváženém poměru. V Aura-Somě existuje 15 různých pomeanderů,  každý z nich odhaluje životní témata, spojené s danou barvou a vůní. Pomeander působí přímo na elekromagnetické pole aurického těla a jeho účinek je okamžitý.

 1- Bílý:  Original white

 2 -Růžový: Pink

 3 -Rubínový: Deep Red

 4- Červený: Redy

 5 -Korálový: Coral

 6 -Oranžová: Orange

 7 -Zlatý: Gold

 8 -Žlutý: Yellow

 9 -Olivový: Olive

10- Smaragdový: Emerald green

11- Tyrkysový: Turquoise

12- Safírový: Sapphire blue

13 -Královská.modř: Royal Blue

14 -Fialový:Violet

15 -Purpurový: Magenta

Quintesence

Jsou ve srovnání s Pomeandery, jemnější eterické substance, které působí na astrální část naší Aury.  Pomáhají, naladit se na aspekt příslušné barvy ve vnitřním světě a dále jej v sobě rozvíjet-např: v meditaci nebo relaxaci. Quintesence, vybíráme podle povahy tématu na kterém pracujeme, nebo také podle barvy či vůně. Quintesence nám pomáhají k navázání kontaktů s mistrovskými energiemi. Každý barevný paprsek totiž svou frekvencí přenáší i informace a kvality, které bychom měli objevit sami v sobě.

 

1 : Bledě modrá -  El.Morya

2: Světle zelená -  Kuthumi

3: Světle růžová -  Lady Náda

4: Zelená -  Hilarion

5: Čirá - Serapis Bey

6: Červený - Kristus

7: Světle fialová - Sant Germiny

8: Starorůžová - Pallas Athena a Aleolus

9: Růžová - Orion a Angelika

10: Zlatá - Lady Portia

11: Světle Oranžová - Laoc a Kwan Jin

12: Světle Korálová - Sanat Kumara

13:Tyrkysová - Maha-Čohán

14: Zelená - Džwal Khul

15:Světle olivová - Svatý Grál a Solární Logos