Víkendové léčení na horách

Každé 3 měsíce pořádám víkendové setkání s maximálním počtem osmi osob. Místo je vybrané v nádherné čisté oblasti Jizerských hor. Je tam studánka s čistým pramenem, hluboký les a krásná krajina pro pokoj Duše.

Setkání je věnované ošetření Duše, těla a mysli. Klienti, kteří prošli regresními terapiemi, často chtějí pracovat hlubiněji a věnovat se daným oblastem života s větším porozuměním. Setkání je intimní a důvěrné. Na vše je dostatek času i porozumění.

Nebudu zde vypisovat způsob, jak vše probíhá z důvodu, že to sama nikdy dopředu nevím. Vždy je to úplně jiné, vždy je vše úplně nové a neuvěřitelně hluboké. Vše je práce přítomného okamžiku, rozhoduji se až na místě. Z počátku se zaměříme na osobnost a téma, kterému se potřebujete věnovat. Začneme jednoduším odkrýváním, až prostoupíme do jiných rovin vnímání a budeme otvítrat dveře, vašeho podvědomí. Každé nerovnosti, emoce a problémy ihned zpracujeme. Sami  budete vstupovat do rozřířeného stavu vědomí a hledat v sobě odpovědi. Budu vás učit, jak sám sobě pomoci, jak sám sobě porozumět, jak sám sebe léčit. Vše si vyzkoušíte skrze své tělo.

Je to velmi náročná práce a jedinné co požaduji, je maximální koncentrace, ticho a hluboký upřímný zájem  učit se. Celou práci se vám věnuji skupinově, ale i jednotlivě, tak jak budete potřebovat. Konečené zakončení je ošetřením vašeho těla na masážním lehátku. Místo je zasvědcené pro léčení. Používáme esence na čištění čaker z Aura-Somy. Vše si určujete  sami do té doby, než se mi položíte na lůžko. Dále už jen vnímáte co přichází a necháte se vést, podle intuičních pokynů a přikládání rukou či slov, jenž vám mají být předána. Pracuji s bytostmi Světla, ale někdy i bytostmi jenž patří do jiných světů, tak jak je pro vás potřeba. Pracujeme s krystaly, esencemi, zvuky a barvami.

Není se čeho obávat, každý dostane přesně co potřebuje a co unese, i když  některým darům porozumíme mnohem později. Jsem vděčná za každou odvážnou Duši, jenž se věnuje svému světlu a rozvíjí ho k větší záři. Je to největší dar, který si můžete dát. Je to vaše síla, vaše krása, vaše úcta k sobě, k druhým, k životu.

Pokud máte zájem se na něco zepatat ohledně těchto kurzů, zavolejte mi a ráda odpovím.721 408 898

 

Místo je: Stará Ves 98

asi 2km od náměstí Vysoké nad/ Jizerou, možné dojít i pěšky po hlavní silnici.

Autobusy jezdí přímo na náměstí.

Cena je 2600kč za pobyt.

2 noci bez stravy. Můžete si  v místě uvařit, nebo zajít do blízké restaurace.

Příjezd již v pátek večer, vlastním autem nebo busem.

Začátek ráno od 9hod do 18hod sobota a neděle od 9hod do 17hod.

Veškeré podrobnější informace zasílám e-mailem týden před termínem, většinou v pondělí večer z důvodu přesné a jasné účasti.