Hlubinná regresní terapie

Regresní terapii se věnuji již 18 let.

Ve svém životě se můžeme velmi často setkat s nepochopitelnými událostmi, ději, či vztahy. Ať děláme co děláme, nejde situaci nijak ovlivnit. Musíme ji zdánlivě žít. Pokud nevíme nic o silách, které na nás působí, nazýváme to OSUDEM a chtě nechtě se s tím pomalu, ale jistě smiřujem. Mnozí z nás netuší, jaké nitky souvislostí dějů, jsou provázané s tou či onou situací. Potom můžem trpět, být smutní, závislí, zakomplexovaní, nebo nemocní. Přitom někde v našem podvědomí máme uložené zápisky dějů, kterými naše Duše procházela v bezčetných inkarnacích a tím nám dává množství odpovědí na naše otázky.

Proč nejsem schopná opustit vztah ?

Proč se cítím na Zemi nepochopená?

Proč mě provází vleklé nemoce a druhé ne?

Proč o mě rodiče nemají zájem?

Mate spoustu otázek na život, který žijete a nerozumíte mu a tím ani sobě? Přitom někdy stačí tak málo, jen mít odvahu se podívat do svého nitra. Regresní terapie je jedna z nejúčinějších metod na odblokování strachů, fobií, zátěžových somatik nebo  pochopení komplikovaných vztahů, jak v rodině, partnerství, tak i na pracovišti. Tím dojde k vyjasnění, proč se nám to děje a uvolnění emočního napětí. Váš život potom může nabrat jiné obrátky, směrem k lehkosti a úlevě. Z praxe mohu říci, že jsem se nikdy nesetkala se situací, kdy by se někomu udělalo hůře, nebo se snad nechtěl vrátit zpátky. Jsou to nesmyslné a zcela zcestné informace. Naopak  při sezeních se stávají nepředpokládané děje a situace, na které nelze zapomenout a mohou Vám velmi zpestřit život, nebo otevřit oči o sobě samých. Někdy prožíváme neuvěřitelné emoce plné lásky, radosti ze setkání, nebo naopak si prožijeme skutečnou bolest, třeba při chycení do pasti, či bodné rány. Vše je jak živé. Má to svůj náboj i nepopsatelnou atmosféru.

Pokud se jednou touto cestou ponoření do sebe samých vydáte, věřte, že nebudete zklamáni, ale naopak začnou ve Vás klíčit semínka naděje na uzdravení a zkvalitnění života bez minulostních vlivů. Mezi terapeutem a klientem, by měla být vždy důvěrná atmosféra a rozhodně není třeba soudit děje ani činy. Všichni jsme byli vším. Jednou vítězem a jednou poraženým. Jednou žebrákem i králem. Jednou věrnou manželkou i milenku. Vrahem i svatým poutníkem. Všichni ale na stejné cestě věčností zpět k Bohu a našemu domovu.