Země a Vesmírné bytosti 1

22.3.2017 - Kategorie: Články pro časopis Fenix a příznaky transformace
autor: Administrator, přečteno: 1342x

Země a Vesmírné bytosti 1


Na planetě Zemi je realizován projekt Lidstvo, toto je 4 pokus. Lidstvu se poprvé v historii podařilo překročit mezník a dostat se do statusu vzestupu. Jsou to známé informace.
Ráda bych ale předala pár slov, co to znamená pro některé jednotlivce. Jsme v časovém okně, ve kterém se každý sám za sebe rozhoduje, nebo již rozhodl, zda bude, nebo nebude pokračovat na planetě Zemi. Mnoho bytostí se vrátí zpátky na své domovské planety, protože jejich mise tady končí.Každému koho se to týká bude dána jasná informace: Výzva k návratu.
Vesmírné bytosti dostávají vědomě, nebo nevědomě instrukce pro své činy. Mnoho členů různých posádek má ,,volno,, mohou si užít přítomnost na Zemi a po dlouhých tisíciletích si poprvé odpočinout. Je na každém z nás, zda si svůj život užije, nebo bude dál plnit poslání-misi. Plná mise znamená vzdát se osobního života a pracovat v plném napojení. Není to utrpení jak se může zdát, ale radost a dobrovolnost, která většinou vyžaduje velké změny v osobním životě. Je to přímé napojení, zaujmutí svého místa a v plné síle být i nadále součástí procesu. To může vyžadovat velké a časté změny, na které není každý nastaven. Mluvím zde hlavně o odpojování, které jsou zdánlivě bolestné.Odpojování patří k posunu jinak by posun nebyl.
Mnoho lidí se v dnešní době  potýká s problémem, který nazývají prázdná hlava, vymazaná mysl. Je to z toho důvodu, že ač chceme, nebo ne, náš mozek je něco jako počítač a do našeho počítače, byly uložena určitá data, které byly ve starém programu.Ten pomalu končí a teď je potřeba vložit nové, čisté, jasné informace. RESTART- NOVÉ KRYSTALICKÉ MYŠLENÍ. Teď je to již možné a mnoho lidí bude mít úplně nové jasnější myšlení, jasnější slova i konat jasné smysluplné činy. To znamená vystoupení z dramat a nenechat se emocionálně ovládat.Tím bych chtěla říci, že jakákoliv myšlenka zanesená strachem je již neplatná. Je na Vás, zda se necháte ovládat, nebo ne. Nastala svoboda a více a více bude vstupovat do systému myšlení, jednání i komunikace. Tak je to již nastavené a je jen na nás, jestli to přijmeme do svého života jako svoji realitu. Není to jednoduché. Mnohým to potrvá mnoho let.
Lidé mají velké obavy a na povrch se dostávají nejhlubší strachy - paniky. Mohu říci, že tento projekt je velmi pečlivě a zodpovědně střežen. Paniky jsou dočasné a brzy přijde velká vlna úlevy, kterou procítíme v plné síle.
Aby lidé mohly žít, plnit svoje role a soustředit se na každodenní život, byl vytvořen bezpečnostní dohled - doprovod, který pracuje 24 hod. denně a udržuje vše v rovnováze. Vždy po celou dobu lidstva existoval a existovali lidé, kteří svými životy pomáhali udržovat rovnováhu a stabilitu projektu. Jejich životy byl velmi těžké, často byli souzeni a jsou i teď. Většinou to byli Vesmírné bytosti, nesoucí nové vzory myšlení a nové impulzy.
Po celou dobu své práce mám možnost poznávat lidi - inkarnované Vesmírné bytosti. Jejich společným tématem je problém s integritou. Hluboký stesk a touha opustit Zemi. Odmítání a zároveň strach z nenaplnění svého předurčení. Každý patří do jiného hvězdného systému. Když na sezení přijde klient s vědomím toho, že není odsud, je možné vytvořit propojení a na nějaký čas pobýt se svojí hvězdnou rodinou. Kontakt je většinou osobní a velmi intenzivní. Někdy pouze překládám balíčky informací. Někdy jsou zprávy v kodech ( ve dvojkové soustavě) a musí se přeložit do jazyka. Někteří po setkání zůstávají v kontaktu, jiní ne. O tom rozhodují oni na základě naší bezpečnosti. Pokud jsme ještě citově nevyspělí a máme silné závislosti, odpojí nás z důvodu, abychom mohli v klidu plnit naše předurčení.Často během práce přicházejí a léčí klienta sami svým způsobem, který je nám ještě neznámí a nejde popsat slovy.Já tomu říkám ,že si léčí svoje lidi, dohlíží na ně a pomáhají jim v posunu i léčení, které ještě není pro ně tady dostupné.Znám i mnoho Vesmírných bytostí, kteří jsou na svém místě a konají,vůbec to nemusí být něco velkolepého ale s plným radostným zájmem se starají o co mají.
Na Zemi dozrává mnoho dětí s krystalickým vědomím. Nejvíce, co můžete pro ně udělat, je důvěřovat jim a chránit je, než se plně uchopí vedení. Jsou si plně vědomi sami sebe a žijí v pravdě. Milují vše živé a nesou svobodu. V jejich přítomnosti se cítíte šťastně, i když Vás neustále svými názory překvapují..Krystal znamená – Jasnost a kde je – Jasnost je i jednoduchost. Přinášejí život v jasné jednoduché pravdě. Život v plné úctě ke všemu živému k Zemi .

zpět