Seminář Regresní terapie 1

22-23.9.2018

Tento seminář je určen pro ty, kteří se chtějí naučit techniku regresních terapií, aby mohli pomoci sobě, ale i své rodině. Je rozdělen na dvě části z důvodu skutečného si osvojení techniky beze strachů a předsudků. V první části se naučíte regresní terapie plně uchopit a praktikovat a v druhé části se zaměříme na téma přivtělených Duší, Duchů a jiných energií se kterými se při terapii můžete setkat. Vysvětlím Vám, jak se k nám tato technika dostala a jak s ní pracovat. Budete sami ve dvojicích vstupovat do minulých časů a odkrývat příběhy vašich životů a zároveň je zpracovávat do koncových jevů. Je to velmi zajímavé, ale hlavně náročné na trpělivost. Některá témata mají velmi hluboké kořeny a budou vyžadovat i několika hodinové práce. Při vstupu do podvědomí se uvolňují silné emoce, ale i douvědomovávací procesy, tím dochází  k velké úlevě jak na psychické tak fyzické rovině a léčení vnitřních traumat a bolestí. Pokud máte skvělou kamarádku, nebo partnera, můžete sami sobě pomoci léčit problémy, které Vás trápí i doma. Budeme mít dostatek času všemu porozumět i se naučit techniku tak, aby jste si sami dokázali odpovědět i uvolnit z těla bloky a tím žít ve větší harmonii a zdraví.

Místo konání :  Centrum Harmonie ( Pasáž Kinský)

                         ulice Hluboká 143  Turnov

                         od 9-17hod

                         cena 2500kč.

 

 

Seminář  konstelace na téma: Vnitřní Pravda a Vnitřní lež

 27.10.2018

Na tomto semináři se podíváme více pravdě do očí tím, že se budeme věnovat vnitřním lžím, které nás ovládají a omezují. Ať už jde o vnější implantáty z dětství, výchovy, rodových tradic, tak na naší slabost-citlivost, toto přijmout a nechat si ovlivnit život způsobem, kdy nežijeme s vnitřní pravdou toho, co si skutečeně přejeme my ale žijeme to, co po nás chce rodina, společnost a bohužel i přátelé. Jsme ovlivněni i minulostí, okolím i součastností, která nás sice formuje do určitého řádu, který nám zaručuje jistoty, ale vzdaluje nás naší individualitě, kterou potřebujeme k nalezení naší jedinečnosti a tím i naplnění našich potencionálů, s kterými přicházíme na Zem. To nám bere potřebnou energii i smysl života a tím se stáváme loutkami v rukou společnosti bez toho, abychom svůj život jako Dar si opravdu užili a naplnili  způsobem naší přirozenosti, lehkosti i radosti a tím byl užitečný nejen nám, ale i všem okolo nás. Je přirozeností být sám sebou, být svobodný a svobodně se vyjadřovat. Lež nás uvězňuje s lidmi i místy, kde nechceme ani nemáme být. Je jen na nás a naší odvaze, kdy najdeme sílu tyto klamy opustit.

 Místo konání:  Centrum Harmonie ( Pasáž Kinský)

                         ulice Hluboká 143  Turnov

                         9-17hod.

                         cena: 1000kč

 

 

 Seminář  Regresní terapie 2 

 3-4.11.2018

Tento seminář je pokračovacím kurzem, ve kterém se více budeme věnovat přivtěleným Duším. Je mnoho druhů energií s kterými se můžete během regresní terapie setkat a my si povíme o mnoha z nich. Naučíme se, jak s nimi zacházet a komunikovat, ale hlavně je důležité umět je i rozpoznat a tím odpovědně a zdravě pomoci jak sobě, tak jim, pokud o to žádají. V případech, kdy naopak nechtějí spolupracovat si povíme jak bezpečně pomoci, aniž bychom použili násilné odtržení. Jsou ale i takové případy, kdy naopak je potřeba důsledného a silného působení vůle, jinak se nedočkáte výsledku. Vše si vyzkoušíte a povíme si o různých bytostech a možnostech, s kterými se můžete setkat. Čas semináře je v období Dušiček, tím budou energie více otevřené těmto tématům a mnoho Duší může využít tuto možnost pro kontak s Vámi. Vše je bezpečné a jasně dané. Tento seminář nedoporučuji emocionálně labilním lidem. 

Místo konání :  Centrum Harmonie ( Pasáž Kinský)

                         ulice Hluboká 143  Turnov

                         od 9 -17hod.

                         cena: 2500kč

 

 

Seminář : Konstelace na téma: Ego a vnitřní Mír

17.11.2018

Mnoho znás často slyší slovo Ego, ale neví co to je a jak se projevuje. Tím nemyslím jen záporné a těžké zkušenosti s lidmi mající silné ego, ale i naoapk velmi milé a manipulující masky, pod kterými je skryté Ego. Nedávají Vám na výběr, třeba smích. Myslíte si, že smích je jen vyjádření upřímného úsměvu, obsahujíci skutečnou radost?  Ne, naopak smích je v dnešní době jeden z nejsilnějších projevů kladného Ega, aby vás dostalo do pochybností a tím ovlivnilo Vás a vaše myšlenky o sobě a vaší nedokonalosti. Sami si své Ego prožijete, aby jste si ho pouze uvědomili a mohli s ním pracovat. Vaší přirozeností je vnitřní Mír a vše ostatní jsou hry Ega, které jsme si sem  přišli ve své svobodné vůli zkusit. Ego - já je důležité a je spojeno i s naší vůlí realizace, ale někdy na úkor našeho zdraví i ztráty sama sebe a svého vnitřního Míru. Potom nastává čas, kdy člověk naopak se svého Ega z větší části postupně vzdává a následuje své přirozené city a tím se vrací do svého Míru a rovnováhy. V žádném případě Vás nechci Ega zbavit, protože ho potřebujete, ale je vhodné vědět, jaké je a dávat si pozor na zdravé rozlišení mezi tím, co je opravdu pro vás vhodné v souladu s Vámi.

 

Místo konání:   Centrum Harmonie ( Pasáž Kinský)

                         ulice Hluboká 143

                         od 9-17 hod

                         cena: 1000kč